Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
21 marca 2024

Certyfikacja FDA otwiera dla MedApp S.A. nowe możliwości na rynku USA!

 

Miło nam poinformować, że właśnie wróciliśmy z jednych z największych targów medyczno-technologicznych na świecie – HIMSS24 Orlando, Floryda. Z perspektywy ekspansji na rynek USA było to dla nas niezwykle ważne wydarzenie oraz bardzo intensywny czas. 


Celem naszej obecności na HIMSS24 w Orlando było zaprezentowanie CarnaLife Holo potencjalnych klientom i partnerom z branży medycznej z całego świata z mocnym akcentem na USA. To były bardzo owocne dni, odbyliśmy dziesiątki spotkań, które w niedalekiej przyszłości mogą nam przynieść realne korzyści biznesowe i finansowe. Najważniejszy etap zaczyna się teraz, tuż po konferencji, kiedy przyszła kolej na kontynuację rozmów z potencjalnymi klientami oraz wymianę wiedzy i doświadczeń z nowymi, zagranicznymi partnerami.  

Jesteśmy zadowoleni z dużej ilości rozmów przeprowadzonych z lekarzami, przedstawicielami placówek doszkalających lekarzy, uniwersytetów, funduszami venture capital, ludźmi związani z biznesem, M&A, dystrybutorami, managerami i dyrektorami innowacji, przedstawicieli administracji USA, założycielami startupów, przedstawicielami usług software’owych oraz wielu interesantów z szeroko pojętego rynku medycznego, reprezentującego Amerykę Północną, Europę i Azję.   

Dla osób odwiedzających nasze stoisko, kluczową rolę odegrał fakt posiadania certyfikacji FDA dopuszczającej naszą technologię na rynek USA. Certyfikat FDA wyróżnił nas spośród wielu firm prezentujących się w trakcie wydarzenia, a które w przeciwieństwie do MedApp S.A. do tej pory nie otrzymały zgody Food and Drug Administration na komercjalizację rozwiązań w Stanach Zjednoczonych.     

Targi HIMSS24 w Orlando okazały się doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz prezentacji naszej technologii holograficznego obrazowania 3D danych diagnostycznych w mieszanej rzeczywistości CarnaLife Holo. Wydarzenie przebiło poziom naszych oczekiwań zarówno pod kątem organizacyjnym, biznesowym, jak i skalą zainteresowania naszym oprogramowaniem! 

Udział w targach HIMSS24 utwierdził nas w przekonaniu, że strategiczne miejsce MedApp S.A. znajduje się w USA.  

MedApp – Empowering people for better health. 

Zobacz relację na LinkedIn: HIMSS Global Health Conference & Exhibition 2024 in Orlando!

Zobacz podobne wpisy: