Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
30 kwietnia 2024

MedApp przyspiesza ekspansję na rynek USA

Minęło kilka tygodni od marcowych targów medyczno-technologicznych HIMSS24 w Orlando na Florydzie, w trakcie których z sukcesem prezentowaliśmy naszą unikalną technologię holograficznego obrazowania 3D w mieszanej rzeczywistości CarnaLife Holo. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony lekarzy jak i środowiska biznesowego. Obecnie jesteśmy gotowi, by wykonać kolejny krok w stronę wejścia na rynek USA poprzez założenie spółki zależnej w Stanach Zjednoczonych.

„Posiadanie spółki na terenie USA jest naturalnym krokiem, abyśmy mogli w efektywny sposób odpowiadać na zapotrzebowanie amerykańskich partnerów i klientów. Ten ruch jest kolejnym etapem w komercjalizacji technologii CarnaLife Holo w USA, gdyż posiadamy już certyfikat FDA dopuszczający nasz produkt na ten rynek.”– mówi David Odrakiewicz CEO MedApp S.A.

W portfolio spółki znajdują się również nowe produkty jak np. CarnaLife Holo MedNav – pierwsze na świecie narzędzie do aktywnego wspomagania lekarzy w wykonywaniu wszystkich rodzajów biopsji z wykorzystaniem igły, bazującego na technologii mieszanej rzeczywistości (MR) i przestrzennej wizualizacji holograficznej. System wspiera precyzję, komfort i bezpieczeństwo zabiegów medycznych.

MedApp – Empowering people for better health.

 

Zobacz podobne wpisy: