Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
03 lutego 2021

MedApp rozpoczyna współpracę z ogólnopolską siecią laboratoriów medycznych Diagnostyka

MedApp S.A. podpisał umowę partnerską dot. nowej usługi Cyfrowa Przychodnia z firmą Diagnostyka, największą polską siecią laboratoriów medycznych. Dzięki podjętej współpracy, pacjenci oraz lekarze będą mieli ułatwiony dostęp do badań wykonywanych przez Diagnostykę oraz bezpieczny wgląd do ich wyników w formie elektronicznej – za pośrednictwem komputera lub aplikacji mobilnej.

Nawiązanie współpracy z liderem diagnostyki laboratoryjnej w Polsce jest dla nas ważnym etapem rozwoju Cyfrowej Przychodni. Dzięki wspomnianemu partnerstwu specjaliści placówek medycznych otrzymają możliwość bezpośredniego, zdalnego zlecania szeregu badań wykonywanych przez Diagnostykę. Co więcej, zarówno lekarze jak i pacjenci, będą mieli równie łatwy i bezpieczny dostęp do ich wyników – uzyskiwany dzięki otrzymaniu specjalnego kodu. – komentuje Krzysztof Mędrala, prezes MedApp S.A. – Wykorzystując doświadczenia w zakresie sztucznej inteligencji, sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę dla pacjentów i lekarzy. Wierzymy, że rozwiązania oferowane w ramach Cyfrowej Przychodni będą wkrótce nowym standardem w obszarze świadczenia usług medycznych wspieranych nowoczesną technologią, a współpraca z Diagnostyką przybliża nas do tego celu.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, posiadająca najszerszy wybór badań. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług diagnostycznych na wszystkich ich etapach – od pobrania i transportu materiału biologicznego, aż po dostarczenie wyniku analiz medycznych. Diagnostyka wykonuje rocznie ok. 100 mln badań dla ponad 16 mln pacjentów.

Rozwiązanie Cyfrowa Przychodnia usprawnia funkcjonowanie zarówno małych placówek medycznych, szpitali jak i rozwiniętych sieci medycznych. Innowacyjna usługa MedApp umożliwia pełną, zdalną obsługę pacjentów – od umówienia na wizytę, poprzez jej przeprowadzenie, po zlecenie badań i ich analizę. Jest to szczególnie ważne w dobie trwającej walki z pandemią SARS-COV-2.

Nowa usługa MedApp jest poszerzeniem dotychczasowej palety narzędzi i rozwiązań dostępnych w aplikacji CarnaLife System.

Pobierz plik .pdf

Pobierz

Zobacz podobne wpisy: