Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
26 lutego 2024

MedApp S.A. weźmie udział w targach HIMSS24

Z wielką przyjemnością informujemy, że MedApp SA będzie uczestniczyć w jednych z największych targów medyczno-technologicznych na świecie – HIMSS24, które odbędą się 11-15 Marca 2024 w Orlando na Florydzie.   

HIMSS  

Konferencja HIMSS24 to inspirujące wydarzenie, podczas którego można zanurzyć się w świecie innowacji technicznych i informatycznych współczesnej medycyny. To okazja do spotkania ponad 35 000 specjalistów z branży zdrowotnej z całego świata, zaprezentowania przełomowych technologii i nawiązania cennych kontaktów.  

Uczestnicy targów będą mieć możliwość odkrycia najnowszych technologii medycznych, zdolnych pokonać największe wyzwania w dziedzinie opieki zdrowotnej.  

HIMSS24 to wyjątkowe spotkanie zróżnicowanej społeczności pionierów technologii medycznych z całego świata oraz międzynarodowych firm zmieniających każdego dnia świat medycyny na lepsze. Wśród dziesiątek liderów swoich specjalizacji, gigantów technologii oraz wyjątkowych innowatorów można wymienić: GE HealthCare, Philips, Google LLC, FUJIFILM HealthCare Americas Corporation, Oracle Health czy Amazon WebServices, Stryker, Siemens Healthineers, LG Electronics, Microsoft Corporation, Cisco Systems Inc. oraz wielu innych! 

ZAPROSZENIE  

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będziemy prezentować nasz flagowy produkt – CarnaLife Holo. Jest to przełomowa technologia trójwymiarowej wizualizacji obrazowych danych medycznych w mieszanej rzeczywistości, która zmienia oblicze opieki zdrowotnej. Nasza technologia posiada certyfikat FDA, potwierdzający jej jakość, bezpieczeństwo i zastosowanie na rynku medycznym w Stanach Zjednoczonych.  CarnaLife Holo to przyszłość diagnostyki obrazowej, którą w nadchodzących miesiącach chcemy wprowadzić do sprzedaży w USA.  

PRZETESTUJ CLH NA ŻYWO  

MedApp będą reprezentować nasi inżynierowie, którzy z przyjemnością zaprezentują możliwości naszego rozwiązania. Każdy uczestnik będzie miał okazję pracować na realnych przypadkach medycznych z wybranych specjalizacji, takich jak: kardiochirurgia, kardiologia interwencyjna, chirurgia onkologiczna, ortopedia czy urologia.    

GDZIE NAS ZNALEŹĆ   

HIMSS24 Global Health Conference & Exhibition   

11-15 Marca 2024, Orlando, Floryda, USA.   

Booth: Exhibit Hall — 340-30 — Startup Park  

Mapka: Floor Plan – 2024 HIMSS Global Health Conference & Exhibition (mapyourshow.com)   

Nie możemy się doczekać, aby wziąć udział w tym ekscytującym wydarzeniu i mieć okazję podzielić się z Państwem naszymi osiągnięciami oraz perspektywą holograficznej wizualizacji medycznej na rynku USA.   

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i doświadczenia CarnaLife Holo podczas konferencji HIMSS24 w Orlando!  

MedApp – Empowering people for better health.

Zobacz podobne wpisy: