Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
27 maja 2024

MedApp S.A. zakłada spółkę zależną w USA i otwiera biuro w Orlando!

Mamy przyjemność poinformować o powołaniu spółki zależnej MedApp USA Inc. z siedzibą w Dover w stanie Delaware. Biuro operacyjne spółki będzie zlokalizowane w Orlando na Florydzie w GuideWell Innovation Center, części Medical City w Lake Nona. Ta doskonała lokalizacja zapewnia bezpośredni dostęp do wiodących placówek opieki zdrowotnej w USA, ośrodków badawczych, edukacyjnych, a także firm z branży zdrowotnej i medyczno-technologicznej. 

Medapp USA Inc. jest uprawniona do emisji 100 000 000 akcji. MedApp S.A. posiada 97% akcji nowo powołanej spółki, a pozostałe 3% akcji należy do Habeel’a Gazi, kóry został również mianowany Dyrektorem Zarządzającym MedApp USA Inc.  

“Habeel Gazi, jest osobą z ponad 15-letnim doświadczeniem w sektorze opieki zdrowotnej. Wierzymy, że poprowadzi naszą firmę do szybkiego sukcesu na terenie USA. Warto dodać, że Stany Zjednoczone to największy rynek medyczny na świecie, a MedApp USA Inc. przyczyni się nie tylko do ekspansji naszej Grupy Kapitałowej na terenie USA, ale również pomoże w realizacji planu globalnej ekspansji. Nie stoimy w miejscu. Nasz sztandarowy produkt CarnaLife Holo będzie ubiegał się o kolejny certyfikat FDA. Tym razem związany z wykorzystaniem naszej technologii do śródoperacyjnych zabiegów. Byłoby to kompleksowe rozszerzenie naszych uprawnień w USA, na stosowanie których dostaliśmy zgodę od FDA rok temu. Dodatkowo chcemy brać udział w większej liczbie targów i innych branżowych wydarzeń, które odbywają się w Ameryce.” – mówi David Odrakiewicz, CEO MedApp S.A.

MedApp – Empowering people for better health.

Zobacz podobne wpisy: