Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
23 marca 2022

MedApp uczestnikiem jednych z największych targów medycznych w Europie środkowo wschodniej Salmed.

Już 23-25 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED ze specjalną strefą startupów, na którym będzie można odwiedzić stoisko MedApp.

W ramach wstępu uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w kilkunastu konferencjach, warsztatach i panelach dyskusyjnych. W programie m.in.: robotyka medyczna, Biała Księga AI w zdrowiu – jak stosować AI w praktyce klinicznej, startupy w zdrowiu, zamówienia publiczne w ochronie zdrowia, telemedycyna i rozwiązania chmurowe, diagnostyka i programowanie rehabilitacji w zaburzeniach rozwojowych dzieci i młodzieży

Strefa Startup

To nowa inicjatywa towarzysząca targom SALMED. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wystawienniczej zostaną zaprezentowane najbardziej obiecujące startupy wspierające na wielu obszarach rozwój współczesnej medycyny. Projekt powstaje we współpracy z Polską Federacją Szpitali i Młodych Managerów Medycyny.

MedApp na tragach Salmed

W trakcie targów firmę MedApp będą reprezentowali przedstawiciele Maciej Jasiński, Maciej Rutkowski, Kamila Specius, Karolina Zapołoch i Kacper Pabianek, którzy zaprezentują naszą technologię:

CarnaLifeHolo – oprogramowanie do tworzenia interaktywnych, trójwymiarowych hologramów na podstawie obrazowych danych diagnostycznych. Wspiera lekarzy w planowaniu operacji oraz w trakcie zabiegu skracając jego czas oraz zwiększając bezpieczeństwo pacjenta.

CarnaLifeSystem – oprogramowanie wykorzystująca analizę BigData oraz sztuczną inteligencję do analizowania danych diagnostycznych pacjenta. Wspiera lekarzy i personel medyczny w zdalnej diagnostyce pacjenta oraz informuje o anomaliach występujących w wynikach pomiarów wybranych parametrów u pacjenta.

HoloComm – oprogramowanie do tworzenia trójwymiarowych obrazów na podstawie plików GLB, FBX, STL, JPG, PNG, MP4, PDF. Wspomaga proces nauczania oraz prezentacji na odległość, przedstawiając trójwymiarowe obrazy współdzielone u wybranych użytkowników np. na linii Wykładowca-Studenci.

Organizatorzy i patroni

Projektowi patronują kluczowe media i organizacje branżowe m.in.: Polska Federacja Szpitali, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych, Porozumienie Pracodawców Ochrony Zdrowia, Wielkopolska Izba Lekarska, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie, POLMED oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

Przydatne linki

Więcej o wydarzeniu na stronie Salmed: https://salmed.pl/pl/aktualnosci/startupy-gotowe-do-startu-na-targach-salmed/

Darmowy bilet do pobrania na: https://www.salmed.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/odbierz-bezplatny-bilet-na-targi-medyczne-salmed/

Wydarzenie dostępne również na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2399921196914885/

Pobierz plik .pdf

Pobierz

Zobacz podobne wpisy: