Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
04 maja 2023

Pierwsza rejestracja CarnaLife Holo przez Urząd ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration – FDA) na rynku amerykańskim.

CarnaLife Holo z certyfikacją FDA (FDA – Food and Drug Administration) na rynek USA!

Z dumą informujemy, że nasza technologia CarnaLile Holo służąca do obrazowania danych medycznych w rozszerzonej rzeczywistości (interaktywne hologramy) uzyskała certyfikację 510(k) w klasie II na największy i najbogatszy rynek nowych technologii i technologii robotycznej na świecie.

Osiągnęliśmy kolejny krok milowy w rozwoju MedApp. Certyfikat FDA daje nam możliwość prowadzenia rozmów na równi z największymi firmami medyczno-technologicznymi na świecie. Warto dodać, że certyfikacja wyrobów i technologii medycznych na rynek USA jest jedną z najbardziej rygorystycznych na świecie, co upewnia nas, lekarzy i inwestorów, że oferowane przez MedApp rozwiązanie jest dojrzałym, w pełni zwalidowanym produktem spełniającym najwyższe standardy kliniczne.

Jesteśmy w gronie nielicznych, polskich firm, które zdobyły dotychczas certyfikat FDA. Stawia nas to w ścisłej czołówce rozwiązań medtech from Poland. Certyfikat FDA otwiera nam drogę do wejścia na największy medyczny rynek na świecie, a Stany Zjednoczone powinny docelowo stać się jednym z głównych rynków sprzedaży naszej technologii. – mówi Krzysztof Mędrala CEO MedApp S.A.

Certyfikacja CarnaLife Holo o oznaczeniu 510 (k) obejmuje planowanie i wspieranie zabiegów medycznych.

Daje nam to potencjał, do oferowania CLH czołowym producentom sprzętu medycznego w USA, jak i bezpośrednio szpitalom.

Więcej o CarnaLife Holo: https://medapp.pl/en/carnalife-holo/

Zobacz podobne wpisy: