Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A

Testy aplikacji CarnaLife System w Medicover

Produkt:  CarnaLife System Klient: Medicover Polska

Testy aplikacji CarnaLife System do zdalnego monitoringu zdrowia pacjenta. CarnaLife System dba o przewlekle chorych z problemami diabetologicznymi i kardiologicznymi leczącymi się na co dzień w wybranych placówkach #Medicover.

Wybrani pacjenci otrzymali urządzenia, które umożliwiają zdalną diagnostykę w miejscu, w którym aktualnie się znajdują. Chorzy wyposażeni w urządzenia peryferyjne mogą w każdej chwili zarejestrować swoje dane diagnostyczne i przesłać je do placówki medycznej. Wszystkie wyniki są interpretowane przez algorytmy sztucznej inteligencji (AI). Dzięki temu specjaliści otrzymują informację na temat zdarzeń odbiegających od normy.

Poprawa komfortu pacjenta, automatyzacja procesów leczenia, zmniejszenie liczby hospitalizacji, zmniejszenie liczby powikłań, wygoda, skuteczność, przyszłość medycyny – te słowa pojawiają się często w trakcie nagrania podsumowującego pierwszy etap testów naszej aplikacji w Medicover.

Szczególne podziękowania dla Dr n. med. Piotr Soszynski Dyrektora ds. Strategicznego Doradztwa Medycznego, Lek. Med. Katarzyna Krysztopowicz-Sobura, którzy procesowali wdrożenie #CLS z ramienia Medicover oraz Michał Adamczyk Dyrektor ds. Projektów Strategicznych, MedApp S.A.

Jesteśmy dumni, że wspólnie z tak wyjątkowym partnerem jak Medicover, tworzymy przyszłość medycyny, a praktyczne zastosowanie naszej aplikacji do zdalnego monitoringu pacjentów, CarnaLife System spotkało się z uznaniem ekspertów, lekarzy oraz samych pacjentów.

Zobacz pozostałe wideo cases.

Zabieg ablacji serca z użyciem technologii CarnaLife Holo

Produkt: CarnaLife Holo
Klient: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Zobacz case study

Zabieg valve-in-valve w pozycji mitralnej przy asyście technologii CarnaLife Holo

Produkt: CarnaLife Holo
Klient: I Klinika Kardiologii oraz Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku

Zobacz case study

Zabieg implementacji MitraClip przy asyście technologii CarnaLife Holo

Produkt: CarnaLife Holo
Klient: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu

Zobacz case study