Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
02 stycznia 2024

MedApp Clinics poszerza zakres oferowanych usług – podsumowanie roku 2023.

W mijającym roku, MedAppClinics poczyniło znaczące kroki w kierunku rozwoju i poszerzania zakresu oferowanych usług. Kluczowym elementem strategii spółki była integracja z pięcioma renomowanymi placówkami medycznymi, co umocniło kompetencje i zasięg działania.

– Laboratorium Medic-Lab: Integracja z MedicLab to ważny krok w kierunku poszerzenia naszych możliwości diagnostycznych. Dzięki tej współpracy zyskaliśmy dostęp do zaawansowanych technologii laboratoryjnych, kluczowych w szybkiej i precyzyjnej diagnozie.
– Ścisła współpraca z Kamedica to strategiczne posunięcie, które wzmocniło naszą obecność w obszarze medycyny pracy oraz psychologii i dietetyki. Ta współpraca pozwoliła nam poszerzyć naszą ofertę o specjalistyczne usługi w tych kluczowych dziedzinach.
– Konsyliarz: Dołączenie Konsyliarza do naszej sieci to znaczący krok w zakresie świadczenia usług ginekologicznych i laryngologicznych. Ta współpraca umożliwiła nam oferowanie pacjentom dostępu do szerokiego grona ekspertów i specjalistów, co jest nieocenione w zapewnieniu kompleksowej opieki zdrowotnej.
– Hipokrates oferuje zaawansowane technologie i specjalistyczną wiedzę w zakresie urologii, psychiatrii, reumatologii, ortopedii, endokrynologii, dietetyki, a także diagnostyki USG, EKG i spirometrii. Integracja z Hipokratesem otworzyła przed nami również nowe możliwości w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii.
– Włączenie Baromedical do naszej sieci to strategiczny krok w kierunku rozwoju usług medycyny hiperbarycznej. Ta specjalistyczna dziedzina medycyny otwiera nowe możliwości w leczeniu i regeneracji, co jest niezwykle ważne dla pacjentów z różnymi schorzeniami.
– Oprócz wyżej wymienionych współprac, MedApp Clinics rozpoczęło kooperację z firmą Medfile, specjalizującą się w oprogramowaniu i usługach statystycznych dla badań klinicznych. Integracja ta przyczyni się do wzrostu efektywności i jakości zarządzania danymi medycznymi oraz badaniami klinicznymi, co jest kluczowe w naszym dążeniu do ciągłego ulepszania opieki nad pacjentami.
– Koniec roku to również rozpoczęcie współpracy z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim. Dzięki podpisanemu ze szpitalem listowi intencyjnemu nasi pacjenci będą mieli dostęp do pięciu głównych oddziałów szpitala, w tym do Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego oraz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Szpital zapewnia kompleksowe usługi medyczne, od intensywnej terapii po specjalistyczną opiekę kardiologiczną.

Rok2023 był dla spółki pełen wyzwań, ale przede wszystkim czasem solidnego rozwoju i poszerzania kompetencji. Dzięki strategicznym partnerstwom i integracjom, MedApp Clinics sukcesywnie zwiększa swoją obecność na rynku medycznym, dążąc do zapewnienia pacjentom kompleksowej, wysokiej jakości opieki zdrowotnej. W nadchodzącym roku MedApp Clinics planuje kontynuację misji rozwoju i innowacji, aby jeszcze lepiej służyć pacjentom.

Zobacz podobne wpisy: