Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
Czechy, Słowacja, Węgry, Finalandia

Nowy dystrybutor na Czechy, Słowację, Węgry i Finlandię

Innowacyjna spółka z branży medtech – MedApp – kontynuuje ekspansję, wykorzystując potencjał sprzedażowy swoich rozwiązań technologicznych z zakresu wizualizacji holograficznej i medycyny cyfrowej. Najnowsze informacje dotyczą Meksyku, Brazylii oraz Czech, Słowacji, Węgier i Finlandii.

Wyłącznym dystrybutorem MedApp CarnaLife Holo – systemu wizualizacji 3D danych medycznych – na terytorium Czech, Słowacji, Węgier i Finlandii została Promedica Praha Group a.s. – jeden z wiodących dystrybutorów rozwiązań medycznych w europie, którego historia biznesowa sięga roku 1991.

– Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy ambitne cele sprzedażowe, zapewniając pacjentom w kolejnych krajach wyższy poziom opieki medycznej, a lekarzom i szpitalom wymierne korzyści kliniczne. Nasze rozwiązania technologiczne mają globalny potencjał i konsekwentnie staramy się to wykorzystać – podkreśla Krzysztof Mędrala, Prezes Zarządu MedApp S.A.

Promedica Praha Group jest największą czeską firm zajmujących się dystrybucją i logistyką w obszarze opieki zdrowotnej. Jest liderem w zakresie wspierania pracy lekarzy, pracowników służby zdrowia i dostawców w Republice Czeskiej. Promedica zatrudnia blisko 300 osób, z czego zespół sprzedaży stanowi niemal 80 przedstawicieli medycznych w 16stu specjalizacjach. Od 2017 roku Promedica działa również na słowackim rynku opieki zdrowotnej poprzez swoje oddziały oraz spółki Unique medical SK i Ultramed. Od 2020 roku Promedica oferuje swoje usługi i towary na fińskim i węgierskim rynku opieki zdrowotnej za jako Promedica Healthcare Finland i Promedica Healthcare Hungary.

Zobacz podobne wpisy: