Czcionka:
A A+ A++
Kontrast:
A A A A
Wróć do wpisów
26 marca 2024

22 Marca 2024, Barcelona – MedApp rozpoczyna współpracę z Renalyse nad rewolucyjnym urządzeniem medycznym do diagnostyki przewlekłej choroby nerek

W piątek 22 marca braliśmy udział w ekscytującym spotkaniu inaugurującym projekt RenaMed w Barcelonie w Hiszpanii, zorganizowanym przez naszych partnerów z Renalyse. Spotkanie odbyło się w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc Barcelony, La Pedrera. 

Projekt RenaMed to wspólna inicjatywa MedApp i Renalyse mająca na celu opracowanie nowego urządzenia medycznego. Podczas spotkania omówiono: 

  • Ogólną koncepcję i cele projektu, co pozwoliło nam lepiej zrozumieć zakres prac i wagę przedsięwzięcia. 
  • Prototyp urządzenia, który umożliwił nam zobaczenie jego potencjału i sposobów wykorzystania w celu poprawy opieki nad pacjentami. 
  • Kluczowych partnerów projektu i ich role, co pomogło nam zrozumieć, w jaki sposób każda organizacja będzie przyczyniać się do sukcesu projektu. 
  • Harmonogram i kamienie milowe projektu, które dały nam jasny plan na kolejne miesiące. 

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy nad tym rewolucyjnym projektem z naszymi partnerami z Renalyse. Jesteśmy przekonani, że projekt RenaMed ma potencjał, aby realnie wpłynąć na komfort, zdrowie i życie pacjentów. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za ich cenny wkład w spotkanie. Jesteśmy przekonani, że projekt okaże się sukcesem dzięki silnemu zespołowi, który udało nam się stworzyć. 

Pragniemy również podziękować firmie Renalyse za zaproszenie na spotkanie oraz naszym gospodarzom, Basetis, za umożliwienie nam spotkania w oszałamiającej scenerii La Pedrera. To było naprawdę inspirujące miejsce i jesteśmy wdzięczni za gościnność. 

Naszą firmę na spotkaniu reprezentowali Marcin Wiśniewski i Małgorzata Lewandowska-Mączka. 

MedApp – Empowering peple for better health.  

Więcej na temat projektu: https://medapp.pl/projects/innowacyjna-platforma-do-monitorowania-i-diagnostyki-przewleklej-choroby-nerek-w-domowej-opiece-zdrowotnej/  

Zobacz podobne wpisy: